Hakkımızda
özko ltd hakkımızda

Yeter Kardeşler inşaat & Hafriyat; Sektöründe Önce İnsan temel politikasıyla inşaat ve hafriyat sektöründe 1997 yılında kurulmuştur. İlk olarak hafriyat sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız Türkiye ekonomisi ve bölgesel gelişimler ile birlikte  elde etmiş olduğu tecrübe ve deneyimler  sonucunda inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Yeter kardeşler inşaat ve hafriyat , Ekonomik, sosyal, kültürel ve kamusal çevreyle bütünleşmiş Gelenekselliği ve modernizmi estetiğe taşıyan mimarisiyle Tarihi ve doğal dokuya özen gösteren , Çağdaş ve fiziksel mekanları tasarlayan , Sosyal ve kültürel etkinliklerde aktif rol alan , Yasal Düzenlemelerin vermiş olduğu görev, yetki ve sorumluluk bilinici ile haraket etmeye devam etmektedir. Yeter Kardeşler inşaat ve hafriyat  ekonomik ve teknolojik alanlardaki yenilikleri yakından takip eden ve gelişimler ile birlikte  kendini devamlı yenileyerek Türk ekonomisine katkı sağlamaya ve yeni istihdam alanları oluşturmaya devam etmektedir. Yeter kardeşler inşaat  gücünü ; birikimleri ve  elinde bulunan ekipmanları en iyi şekilde kullanarak   müşteri menuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

İnşaat ve Hafriyat işleri her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. İnşaat ve Hafriyat işleri güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir. Firmamız Türkiye genelinde İnşaat ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

Anasayfa Site Haritası  İletişim